Hakkımızda

 

Kadın girişimlerinin günden güne ön plana çıktığı, başarı hikayelerinin gündem oluşturduğu günümüzde özellikle zarafet, tasarım ve estetik gerektiren girişimcilik alanlarında Kadın Girişimcinin önemi her gün daha da ortaya çıkıyor. Bu amaçla başlattığım instagram sayfamın aldığı olumlu geri dönüşleri profesyonel satışa dönüştürmeye karar verdim.  

 

Profesyonel satışın gerektirdiği şirketleşme işlemleri 2018 yılının ortasında tamamlandı. İlk günden itibaren e-fatura mükellefi olarak kağıt sarfiyatını engelleyerek hem doğaya saygılı hem de teknolojinin getirdiği avantajları müşterilerimize sunmayı amaçladım. Ayrıca Kurumsal kargo anlaşmalarıyla kargo maliyetlerinin düşmesini sağladık.

 

Yapılan Kurumsal anlaşmalarla tüm kredi kartlarına taksit imkanı sunmanın yanında özellikle güvenli alışveriş için tercih edilen ürünü görerek alabilme imkanını sunabilmek için kapıda ödeme hizmetini tüm ürünlerimize entegre ettik.

 

Profesyonel alt yapı oluşturma gayemizle hareket ederek internet satışlarımızın müşterilerimize problemsiz ulaşması için Türkiye’nin en önemli e-ticaret sitelerine alt yapı hizmeti veren ticimax ile e-ticaret işlemlerine başladık. Bu hizmeti www.pakomoda.com web adresiyle sunmaktayız.

 

İki aşamada konumlandırdığımız satışları tedarik ettiklerimiz ve özel tasarım üretimlerim olarak ayırabiliriz. Her iki ürün gamımızda bulunan ürünler kaliteli olması ilk hedefimizdir. Ayrıca yıl boyu özel indirimlerle “uygun fiyatlara kaliteli ürünler” sloganıyla kampanyalarımızı devam ettireceğiz.