Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT
Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT

Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT (514)

Marka : Pako Moda
75TL VE ÜZERİNDE KARGO ÜCRETSİZ

50 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo! 

Hızlı Teslimat  1-2 İş Günü Kargo

Sağlıklı Bitkiler FN7 - 1LT

 

Bitkilerinizin ve soluduğunuz havanın temizliği için FN-7 Revülasyon Orbitör kullanın

Neden mi?

Piyasa da bulunan çiçek vitaminleri, genel anlamda tamamı iz element deniz yosunu hormon ve azot fosfor potasyum sıvı halidir.. Bir kısmında ise  Giberellic asit, sitilinin, Absisik asit, yada amino asittir. Bazıların da kadın doğum hapı, bazıların da  sığır jelinden oluşan 8 esas 10 ara amino asit kullanmaktadırlar. Bu yüzden aslında sağlıksız güçsüz bir bitki oluşur. Bitkilerin gelişmesi aslında sanal ve  hormonlu bir büyümedir..

Kimyasal gübrelerle yetiştirilen çiçekler, bitki savunma sistemlerini devreye soktuğu için, kimyasal gübrelerde ki kimyasalları büyük bir bölümünü  ve kendi savunma kimyasalları olan naftalinin, saponin, sapojenin, ağlıyo, glikozit, ferment,tanen ve uçucu yağlarını  ortama vermesine neden olur. Bu nedenle kimyasal besinlerle yetiştirilen çiçekler bulunduğumuz mekanları kirletmektedir.

FN 7 Revülasyon Orbitör:

  • Toprakta muhtemel organizmal ve mikro organizmal yaşamın oluşmasını destekleyerek toprakta bulunan makro ve mikro elementleri bitkinin alım formatına getirilmesini sağlar. Bitki tamamen doğal besinlerin olduğu ortamda yaşar…
  • Kalıntı problemini ortadan kaldırır ve sağlıklı çiçekler yetişmesini sağlar. Aynı zaman da çiçeklerinizin soğuğa karşı direncini yükseltir
  • Renk pigmentlerinin yoğunluğunu arttırır, daha canlı ve uzun süreli çiçeklenme sağlar.
  • Köklerin güçlenmesini sağlar.
  • Çiçeklenmeyi destekler ve canlılığını sağlar.
  • Bitkinin çeşitli hastalıklara karşı direncini güçlendirerek destekler ve kaliteli ürün elde edilmesini sağlar.
  • Her türlü çok yıllık-tek yıllık (yüksek-alçak organizmalı) tüm bitkilerde ve orbitolojik tarım dahil bilinen tüm tarım sistemlerinde kullanılır.

 

 

 

FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR KULLANIMININ FAYDALARI..

FN-7 Revülasyon Orbitör ün etkisini kullsnıcı birkaç hafta içerisinde görmeye başlayacaktır. Gücünü ve farkını hemen anlayacaktır.

1). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR ün hastalıklı ya da işlevini kaybetmiş topraklara verildiğinde ; topraktaki mevcut kötü patojenleri baskı altına alarak zararsız hale getirir. Dolayısıyla toprağı düzenleyerek toprağın yeniden doğal formuna kavuşmasını sağlar.

2). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR kimyasal gübre kalıntılarını parçalayarak bitkinin alabileceği forma dönüştürüp bir nevi maestro görevi yapar. Toprakta var olan bütün kimyasalları parçalar ve bitkiye sunar, toprağı temizler.

3). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR sadece toprağı doğal yapısına kavuşturmakla kalmaz, çiçeklenmeyi, filizlenmeyi arttırır, fotosentez kapasitesini ve erken meyve vermeyide teşvik eder.

4). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR tüm meyvelerde ve sebzelerde, narenciyede, zeytinde ve bütün tarım ürünlerinde güçlü sürgün , kaliteli ve bol ürün verir. Ağaçlar son derece sağlıklı ve dayanıklı olur.

5). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR bitkinin doğal gelişimini sağlaması nedeniyle , yetişen ürünler doğal tadında, aromasında ve lezzetinde oluşmaktadır.

5). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR ürün rekoltesini minumum %30 ve maksimum % 100 arasında arttırmaktadır.

6). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR kullanılarak elde edilen meyveler ve sebzeler tamamen ORBİTOLOJİK olup depolama ve uzun süre dayanıklılık yönünden çok kazançlıdır.

7).  FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR sertleşmiş toprakların tamamen çözülerek yumuşamasını, toprağın havalanmasını, nefes almasını sağlayarak oksijen, azot, karbondioksit , kötü gazlar sirkülasyonunu sağlar.

8). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR içindeki etken maddeler ile bitkinin fotosentez gücünü en üst düzeye çıkarır.

9). FN-7 REVÜLASYON ORBİTÖR arazi ortamındaki tüm organik kalıntıları ( sap, saman, yaprak, bitki artıkları, hayvan dışkısı vb. gibi ) tamamen parçalar, doğal gübre haline getirip, organik maddeyi humus haline dönüştürerek organik kompost oluşumunu ve bunu bitkinin alabilmesini sağlar.

 

Ürün Bilgileri:
Kod       :  514

Miktar   :  1LT
Ürün Tipi: Konsantre
Kullanım Talimatı: Topraksız tarım, hobi baheçeleri, sera ve tarım arazilerinde kullanım miktarına göre 1LT alınması avantajlı olacaktır. Satın alma tamamlandıktan sonra gıda üretimi yapanlarla kullanım şekli ile ilgli iletişime geçilip en yüksek verimi almaları için bilgi paylaşımı yapılacaktır.